Zjednodušte si život
jako mnoho našich spokojených zákazníků před Vámi

Autodoprava Sukeník s.r.o.

Váš specialista nejen na expresní zásilky


KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám Vaši poptávku a my se Vám ozveme.

Autodoprava Sukeník s.r.o.

Poskytujeme služby nejen expresní vnitrostátní a mezinárodní autodopravy, spedice, expresní překladiště nákladů v Ostravě. Přepravujeme zásilky nejen expresně 24 hodin denně. S námi máte jistotu, že Vaši zásilku přepravíme včas na určené místo se 100% spolehlivostí.

 

PAVEL SUKENÍK

Ředitel společnosti

Naše další služby

Máme toho opravdu hodně co nabídnout! Nákladní autodoprava, osobní luxusní přeprava, forwarding, překladiště nákladů Ostrava.

Luxusní přeprava

Potřebujete se reprezentativně přepravit na kulturní / společenskou akci? Naše vozidla jsou Vám k dispozici. Nabízíme maximální komfort a exkluzivní pohodlí kamkoliv Vás povezeme!

Forwarding

Zajišťujeme navazující služby libovolné přepravy (letecká, námořní, železniční). Zajistíme pro Vás plynulou návaznost mezi všemi stupni logistického řetězce, takže Vaše zásilka nebude nikde dlouho zbytečně otálet.

Expresní přeprava

Potřebujete doručit zásilku z místa A do místa B expresně do 24h? Jsme tady pro Vás! Naše flotila vozidel je připravena obsloužit i ty nejnáročnější z Vás. Neváhejte a kontaktujte nás.

Svěřte se do naší péče a my Vás odměníme 100% kvalitními službami

Již řada našich dlouhodobě spokojených zákazníků je důkazem kvality a neustálé snahy zlepšovat naše služby! Máte jakýkoliv podnět pro zkvalitnění našich služeb? Napište nám!

Kontaktujte nás

Překladiště nákladů a sklady NONSTOP – Ostrava – Příbor

Nabízíme unikátní službu – překladiště nákladů a skladovací prostory NONSTOP v Ostravě a v Příboře. Naše překladiště a sklady jsou Vám k dispozici 24/7 – tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jsme Vám k dispozici v regionu Příbor a Ostrava. 

 

Překládky realizujeme vysokozdvižným vozíkem DESTA.

Pro objednávky nás kontaktujte na telefonu: +420 731 428 408 a 722 625 242

Společnost Autodoprava Sukeník s.r.o. nám poskytuje služby již řadu let a po celou dobu naší vzájemné spolupráce jsme velice spokojení. Musíme zejména ocenit vstřícný přístup a flexibilitu. Všechny námi objednané přepravy byly vždy realizovány s maximální spolehlivostí, v požadovaném čase na určené místo.

DHL Czech.

dhl

Děkujeme firmě Autodoprava Sukeník s.r.o. za spolehlivé a kvalitní služby při přepravě našich zásilek. Těšíme se na další spolpráci!

pelan

Reference

dhl_logo_re intercars_re schenker_re pelan still_re